INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dolce & Gabbana ju prezantojnë me trendin më të bukur të kësaj pranvere [FOTO]

Dolce & Gabbana ju prezantojnë me trendin më të bukur të kësaj pranvere [FOTO]

Publikuar më: 18:10 05-02-2018

Vendosja e shamisë në kokë është një nga trende që kjo pranverë do sjell me vete.
Falë këtij aksesori, modeli juaj i flokëve do të duket më i veçantë, shikoni vetëm koleksionin e pranverës së Dolce dhe Gabbana, ku 'gërshetimi' i shallit me flokët tuaj do ju japi një pamje dhe më tërheqëse.

aaaaaaaaa.jpga.jpgoriginal_3.jpgoriginal_1.jpgoriginal.jpgaaaaaaaa.jpgaaaaaaa.jpgaaaaaa.jpgaaaaa.jpgaaaa.jpgaaa.jpgaa.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00069117546081543
    array(1) { ["section"]=> string(80) "dolce-gabbana-ju-prezantojne-me-trendin-me-te-bukur-te-kesaj-pranvere-foto-49466" }