INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të përformojë në finalen e Champions League, por Dua Lipa sapo na tregoi se kush do të fitojë, si mendoni ju? [FOTO]

Do të përformojë në finalen e Champions League, por Dua Lipa sapo na tregoi se kush do të fitojë, si mendoni ju? [FOTO]

Publikuar më: 19:21 25-05-2018

E drejtë? 

Vetëm disa orë na ndajnë nga finalja e madhe e Champions League ku në Kiev të Ukrainës, do të vendoset se kush është ekipi më i mirë në Europë, Liverpool apo Real Madrid.

Por për ne shqiptarët kjo finale nuk duhet humbur për asnjë gjë në botë, pasi në ceremoninë e hapjes do të performojë Dua Lipa. Kjo e fundit do të këndojë disa prej hiteve që ka sjell ndër vite, si “Neë Rules”, “Neë Love” dhe “IDGAF”.

Ajo ka dhënë edhe parashikimin e rezultatit final, ku ka pohuar se do të triumfojnë anglezët e Liverpoolit me rezultat 3-2 ndërsa edhe ju mund t’i dërgoni këngëtares rezultatin final të takimit përmes llogarisë së Ligës së Kampionëve në Instagram.

duaaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00090408325195312
    array(1) { ["section"]=> string(120) "do-te-performoje-ne-finalen-e-champions-league-por-dua-lipa-sapo-na-tregoi-se-kush-do-te-fitoje-si-mendoni-ju-foto-59603" }