INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të habiteni! Shihni çfarë tregojnë 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit [FOTO]

Do të habiteni! Shihni çfarë tregojnë 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit [FOTO]

Publikuar më: 23:51 14-02-2018

Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë. Bëhet fjalë për një lojë personaliteti ku numrat tregojnë shumë për ju. Asgjë nuk është e rastësishme në këtë jetë, dhe kjo shprehje e vjetër nuk e humbet kurrë kuptimin. Këtë e vërteton edhe loja në fjalë pasi mjafton të merrni 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit, dhe të gjeni kuptimin si më poshtë.

Kuptimi i çdo numri

1 – Paratë

2 – Blerjet

3 – Dashuria

4 – Alkoli

5 – Ushqimi

6 – Udhëtimet

7 – Gjumi

8 – Seksi

9 – Miqtw

0 – Muzika

Shëmbull: Nëse 3 shifrat e fundit të numrit tuaj janë “593”, atëherë gjërat që ju bëjnë të lumtur janë; ushqimi, miqtë, dhe dashuria.

Capture-63.png

Burimi: opinion.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024690628051758
    array(1) { ["section"]=> string(94) "do-te-habiteni-shihni-cfare-tregojne-3-shifrat-e-fundit-te-numrit-tuaj-te-telefonit-foto-50372" }