INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të habiteni! Këtë që ka bërë RUDINA para se të lindë vajzën e saj me siguri se ka bërë asnjë nënë! [FOTO]

Do të habiteni! Këtë që ka bërë RUDINA para se të lindë vajzën e saj me siguri se ka bërë asnjë nënë! [FOTO]

Publikuar më: 16:32 14-09-2018

Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të dashura të publikut shqiptar. Prej vitesh atë e shohim në ekranin e “Tv Klan” ku drejton emisionin e pasdites që mban emrin e saj. Ndoshta nuk e dinit se ajo nuk është se e publikon shpesh në rrjetet sociale, por Rudina ka një vajzë të vogël të quajtur Mia dhe së fundmi na ka treguar një detaj që se dinim më parë.

Rudina tregoi se kur ka kuptuar që po i afrohet momenti i lindjes, ka kërkuar të shkojë në parukeri për të krehur flokët, e më pas me pamjen e kuruar ti drejtohej spitalit.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097639560699463
    array(1) { ["section"]=> string(110) "do-te-habiteni-kete-qe-ka-bere-rudina-para-se-te-linde-vajzen-e-saj-me-siguri-se-ka-bere-asnje-nene-foto-71697" }