INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do ta njihnit? Klea Huta shndërrohet në një Rihanna dhe duket super: Ehh moj RiRi moj...[FOTO]

Do ta njihnit? Klea Huta shndërrohet në një Rihanna dhe duket super: Ehh moj RiRi moj...[FOTO]

Publikuar më: 12:40 08-02-2018

Mund të themi me bindjen më të plotë se Klea Huta është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar dhe së bashku me Elgit Dodën formojnë një nga çiftet më të bukura të shoëbiz-it. Edhe pse për disa kohë e mbajtën të fshehur, Klea dhe Elgiti “u dorëzuan” dhe po përjetojnë një romancë shumë të bukur. 

Një nga femrat më të dashura dhe më inspiruese për publikun është Rihanna e kjo siç duket është fakt edhe për Klea Hutën  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj një foto në Instastory ku është “shndërruar” në një Rihanna dhe ka shkruar: Ehh moj Riri moj motër”.

hut1vt.jpg

 

Me siguri të gjithë e dini efektin e Snapchat ku mund të merrni fytyrën e një personi dhe ta vendosni mbi fytyrën tuaj. Epo Klea i ka rënë pikës dhe duket një super “match”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093989372253418
    array(1) { ["section"]=> string(94) "do-ta-njihnit-klea-huta-shnderrohet-ne-nje-rihanna-dhe-duket-super-ehh-moj-riri-moj-foto-49734" }