INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Do qeshni me lot! Lumi B ironizon modelët dhe poston këtë video [VIDEO]

Do qeshni me lot! Lumi B ironizon modelët dhe poston këtë video [VIDEO]

Publikuar më: 14:11 13-06-2018

Sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor ‘Makiato’, duke i'u bashkuar prurjeve të shumta të kësaj vere ne muzikë. Por bashkë me klipin, Lumi B solli edhe një version ironizues për modelët. Me miqtë e tij ai ka realizuar një video ku ata janë juria, ndërsa reperi një model në audicion. Mënyra si Lumi B imiton në ecje modelët, shkakton të qeshura jo vetëm mes djemve, por mes të gjithë ndjekësve.

 

TalentShow (TV LUMI) pjesa e pare..... Tag shokun Model

A post shared by LumiB (@lumib) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013060569763184
    array(1) { ["section"]=> string(74) "do-qeshni-me-lot-lumi-b-ironizon-modelet-dhe-poston-kete-video-video-61607" }