INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do na përfaqësojë në ''Miss Universe'', por Trejsi Sejdini ka operacione plastike dhe silikon? Publikohen pamjet! [FOTO]

Do na përfaqësojë në ''Miss Universe'', por Trejsi Sejdini ka operacione plastike dhe silikon? Publikohen pamjet! [FOTO]

Publikuar më: 20:18 08-11-2018

Trejsi Sejdini, modelja që u bë shumë e njohur nga videot virale të sherreve, po përgatitet për "Miss Universe" i cili do të mbahet pas disa javësh e ku bukuroshja do përfaqësojë vendin tonë.Gjatë këtyre ditëve Trejsi po poston shpesh foto në Instagram nga setet fotografike e në fotot e fundit vë në pah bukurinë e saj e jo format trupore.

Ajo shpesh herë është akuzuar për operacione plastike apo ndërhyrje të tjera, por nëpërmjet një postimi në Instagram, Trejsi ka mbyllur “gojët e liga” duke thënë se është totalisht natyrale, po botoks, pa operacione plastike dhe pa silikon. Madje ajo shkroi se i pëlqen shumë vetullat e saj.

bot.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042340755462646
    array(1) { ["section"]=> string(117) "do-na-perfaqesoje-ne-miss-universe-por-trejsi-sejdini-ka-operacione-plastike-dhe-silikon-publikohen-pamjet-foto-78086" }