INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Disa leksione nga princesha! Ja AKSESORËT dhe RROBAT që vesh gjithmonë Kate Middleton në kryeqytetin e modës, Paris[FOTO]

Disa leksione nga princesha! Ja AKSESORËT dhe RROBAT që vesh gjithmonë Kate Middleton në kryeqytetin e modës, Paris[FOTO]

Publikuar më: 18:50 04-02-2019

Kate Middleton u bë disa kohë tashmë që është një dukeshë dhe paraqitjet e saj nëpër eventet zyrtare merren për bazë nga shumë analistë të modës.

Faqja prestigjioze amerikane “WHO WHAT WEAR” ka bërë një listë të gjërave që dukesha gjithmonë zgjedh për të veshur nga rrobat tek aksesorët, sa herë që ajo viziton kryeqytetin e modës, Parisin. Ajo që bie në sy është se dukesha nuk heq dorë kurrë nga firma vendase, Channel.

Më poshtë disa foto të paraqitjeve të saj më të bukura:

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548470972150-image.500x0c.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548470735897-image.500x0c.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548470152283-image.500x0c.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548470136954-image.500x0c.jpg

KATE_MIDDLETON.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548471451691-product.1200x0c.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548471384237-product.1200x0c.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548470306578-image.500x0c.jpg

kate-middleton-paris-outfits-276557-1548471062721-main.1200x0c.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074119567871094
    array(1) { ["section"]=> string(124) "disa-leksione-nga-princesha-ja-aksesoret-dhe-rrobat-qe-vesh-gjithmone-kate-middleton-ne-kryeqytetin-e-modes-paris-foto-86141" }