INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Disa janë trende janë për guximtarët. Po ju a do ti provonit?

Disa janë trende janë për guximtarët. Po ju a do ti provonit?

Publikuar më: 12:35 05-05-2018

2018 na solli shumë momente virale të modës ku më të polarizuese ishin xhinset që ishin tepër të grisura dhe ekspozonin një pjesë të mirë të këmbëve.

Nga stilistët ky trend u quajt për guximtarët, dhe në fakt shumë vajza guxuan.

Po ju a do të guxonit? Nëse po atëherë mund ti gjeni në internet për 168dollar.

Intv ju sjell disa nga vajzat që tërhoqën vëmendjen me këtë trend.

k.PNGcarmar_cut_out_jeans.jpgds.PNG

extreme_cut_out_jeans_1.jpgjk.PNG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002345085144043
    array(1) { ["section"]=> string(65) "disa-jane-trende-jane-per-guximtaret-po-ju-a-do-ti-provonit-57369" }