INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur vajzat shqiptare ‘vdisnin’ për Ricky Martin, sot ai ka dy fjalë për Era Istrefin dhe yjet botërorë [FOTO]

Dikur vajzat shqiptare ‘vdisnin’ për Ricky Martin, sot ai ka dy fjalë për Era Istrefin dhe yjet botërorë [FOTO]

Publikuar më: 22:10 01-06-2018

Ricky Martin ka qenë dashuria e shumë vajzave shqiptare të cilat janë rritur me muzikën e tij. Gjithmonë seksi dhe shumë i pashëm, ai i ‘zhgënjeu’ shumë prej tyre teksa deklaroi që ishte homoseksual dhe pëlqen meshkujt.

Por tashmë shumë pak e paragjykojnë për preferencat seksuale dhe shumë i duan HIT-et e tij, shkruan intv.al. Por e dini që edhe Ricky ka dëgjuar këngën “Live it up” të Era Istrefit dhe yjeve botërorë, Nicky Jam dhe Will Smith?

Po, po dhe me siguri Era do këtë ‘fluturuar në qiellin e shtatë’ nga gëzimi kur ka parë këtë koment.
“Ju lumtë!”,- shkruan Martin në videon e postuar nga Will Smith në Instagram ku është bërë ‘tag’ dhe Era bashkë me flamurin shqiptar./intv.al/

b052d760-54c1-4bfb-ab72-9fe1f367f2ca.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082681179046631
    array(1) { ["section"]=> string(108) "dikur-vajzat-shqiptare-vdisnin-per-ricky-martin-sot-ai-ka-dy-fjale-per-era-istrefin-dhe-yjeve-boterore-60404" }