INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Noizy-t nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [VIDEO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Noizy-t nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [VIDEO]

Publikuar më: 21:35 11-12-2017

Ja si ishte Noizy-t në fotot e para në Instagram para shumë vitesh...

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për reperin e suksesshëm, Noizy. Të shumtë jane ndjekësit e tij në Insta, dhe duhet thene se ai ndodhet ne vend te dyte pas Ences, nder me te ndjekurit. Nëse bëni një xhiro nga faqja e instagramit e ZiniZin shihni se ka më shumë se 1 mijë foto të postuara si dhe mbi 900 mijë ndjekës. Tek videoja më poshtë do mund të shikoni sesi ka qenë Noizy vite më parë me më pak ‘’like’’, për më shumë ndiqeni insertin në videon më poshtë në minutën 23:40./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027370452880859
    array(1) { ["section"]=> string(88) "dikur-sot-ja-ndryshimi-i-noizy-t-nga-fotoja-e-pare-tek-e-fundit-ne-instagram-video-44630" }