INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani [VIDEO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani [VIDEO]

Publikuar më: 22:36 13-03-2018

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për dy personazhe mjaft të njohur për publikun por njëkohësisht shumë të suksesshëm, Lori Hoxhën dhe moderatorin, Ermal Mamaqi. Shpesh herë shohim shumë yje të showbiz-it sesi kanë qenë fëmijë dhe themi se tiparet e tyre kanë ndryshuar ose duken identikë si në atë kohë, normal me ndryshime të vogla por jo ‘hijen’ e tyre. Këtë herë në videon më poshtë jemi kthyer në kohën kur Lori dhe Mamaqi ishin fëmijë. Ndryshim i madh? Shihni insertin dhe do e kuptoni./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010130405426025
    array(1) { ["section"]=> string(93) "dikur-sot-ja-ndryshimi-i-lori-hoxhes-dhe-ermal-mamaqit-nga-femijeria-deri-me-tani-video-52790" }