INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Ledri Vulës nga fëmijëria deri më tani. Do habiteni kur ta shihni si ka qenë! [FOTO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Ledri Vulës nga fëmijëria deri më tani. Do habiteni kur ta shihni si ka qenë! [FOTO]

Publikuar më: 20:59 01-05-2018

Në rubrikën “Dikur&Sot” në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani do të sjellim Ledrin, reperin e njohur shqiptar dhe një ndër më të suksseshëm në Shqipëri. Përpos muzikës së tij, ai mbetet edhe një ndër të preferuarit e vajzave, për sa i përket pamjes fizike. E kemi parë në shumë modele flokësh, njëherë tullac, njëherë të shkurtra pas kokës, por kohët e fundit po shohim që ka rritur flokët dhe mund te themi që Ledri është një kaçurrels mjaft ‘cool’. Me look-un që ai ka tani është shumë i ngjashëm me periudhën e tij kur ka qenë fëmijë. Shohim që Ledri i vogël ka qenë një bukurosh./intv.al/

funn1.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016579627990723
    array(1) { ["section"]=> string(111) "dikur-sot-ja-ndryshimi-i-ledri-vules-nga-femijeria-deri-me-tani-do-habiteni-kur-ta-shihni-si-ka-qene-foto-56955" }