INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Era Istrefit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [FOTO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Era Istrefit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 17:42 14-11-2017

Tani e shohim në super formë, por ja si ka ndryshuar Era Istrefi nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram…

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për këngëtaren e njohur, Era Istrefi. Ajo gjithmonë na surprizën me stilin e saj, në veshje edhe në çdo gjë. Edhe në foton e parë të instagramit të saj ajo shihet shumë stil dhe fotografia daton më 5 Tetor 2012 ndërsa Era pozon me një cigare. Ishte koha kur Era njihej me shume si motra e vogel e Nora Istrefit, por perseri ajo kishte siguruar mjaft fansa apo ndjekës që në atë kohë pasi në foton e saj të pare Era ka mbi 1000 like dhe mbi 30 komente. E krahasuar gjithmonë me Rihanna-n , Era ia ka dalë më së miri deri më tani edhe shumë herë më shumë se në fillim. Për më shumë ndiqeni insertin në videon më poshtë në minutën 8:35./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.62254619598389
    array(1) { ["section"]=> string(87) "dikur-sot-ja-ndryshimi-i-era-istrefit-nga-fotoja-e-pare-tek-e-fundit-ne-instagram-41939" }