INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Anxhela Peristerit dhe Mozzik nga fëmijëria deri më tani [VIDEO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Anxhela Peristerit dhe Mozzik nga fëmijëria deri më tani [VIDEO]

Publikuar më: 22:21 03-04-2018

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për dy personazhe mjaft të njohur për publikun por njëkohësisht shumë të suksesshëm, Anxhela Periterin dhe Mozzik. Shpesh herë shohim se shumë yje të showbiz-it kanë mjaft ndryshime të thekësuara në tiparet e tyre në fotot e tyre kur ishin femijë dhe sesi janë sot. Por disa të tjerë kanë po atë portret dhe normal me ndryshime të vogla por jo ‘hijen’ e tyre. Këtë herë në videon më poshtë jemi kthyer në kohën kur Anxhela dhe Zzik ishin fëmijë. Ndryshim i madh? Shihni videon më poshtë në minutën 18:30 dhe do e kuptoni./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033810138702393
    array(1) { ["section"]=> string(93) "dikur-sot-ja-ndryshimi-i-anxhela-peristerit-dhe-mozzik-nga-femijeria-deri-me-tani-video-54485" }