INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur ishin të dashur, por sot Ledri habit me veprimin e tij për Dua Lipën kur flet SHQIP! [FOTO]

Dikur ishin të dashur, por sot Ledri habit me veprimin e tij për Dua Lipën kur flet SHQIP! [FOTO]

Publikuar më: 20:34 25-06-2018

Ahh çfarë çifti do ishin! 

Ledri është një ndër reperët më të mirë shqiptarë, ndërsa Dua Lipa tashmë është yll i muzikës botërore. Të gjithë e dinë tashmë që Ledri dhe Dua vite më parë kanë patur një lidhje të bukur dashurie, mirëpo ajo nuk ishte e destinuar të zgjaste shumë. Por edhe pse jetët e tyre kanë marrë drejtime të ndryshme, Ledri ka një marrëdhënie shumë të mirë me babain e këngëtares.

Ndërsa së fundmi ka pëlqyer dhe një koment të Dua Lipës.

“ZEMRA MAL”, ka qenë komenti i Dua Lipës, e cila përveç pëlqimit të Ledrit, ka marrë edhe mijëra pëlqime nga ndjekësit.

LEDRUAH.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031099319458008
    array(1) { ["section"]=> string(99) "dikur-ishin-te-dashur-por-sot-ledri-habit-me-veprimin-e-tij-per-dua-lipen-kur-flet-shqip-foto-62840" }