INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur e rrahu keq, tani Chris Brown i bën këtë kërkesë Rihanna-s [FOTO]

Dikur e rrahu keq, tani Chris Brown i bën këtë kërkesë Rihanna-s [FOTO]

Publikuar më: 23:04 11-02-2018

Ka mjaftuar vetëm një postim në “Twitter” dhe e gjitha bota po flet për Chhris Brown. Reperi i njohur së fundmi ka ftuar kolegët e tij në një turne ku të jenë të gjithe së bashku.

Por një prej personazheve me në emër në këtë listë ishte: RIHANNA!

Po, po Chris Brown po harron çdo gjë nga e kaluara dhe ka ftuar yllin botëror në një concert dhe jo vetëm ate por edhe Beyonce e Bruno Mars.

Kaq ka dashur dhe shumë fansa e kanë ‘sulmuar’ duke i thënë se nuk është në nivelin tyre, ishin fansat e Ririt ata që e ‘masakruan’ me këto komente, ndërsa shumë të tjerë janë shprehur se do të ishte super./intv.al/

chriss1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050079822540283
    array(1) { ["section"]=> string(74) "dikur-e-rrahu-keq-tani-chris-brown-i-ben-kete-kerkese-rihanna-s-foto-50043" }