INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur dhe sot! Kjo FOTO e Xhensilës dhe Besit do t'ju lërë pa fjalë

Dikur dhe sot! Kjo FOTO e Xhensilës dhe Besit do t'ju lërë pa fjalë

Publikuar më: 15:38 11-10-2018

Janë të dy të talentuar në fushat e tyre respektive.

Edhe pse janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka, Besi dhe Xhensila ngelen sërish një nga dyshet më të dashura të botës rozë.

Janë të dy të talentuar në fushat e tyre respektive.

Së fundmi është zbuluar një foto e shumë viteve më parë, ku Besi dhe Xhensila shihen në fillimet e njohjes së tyre.

Zbulojini ndryshimet në fotot e mëposhtme.

collage_xhensila.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081861019134521
    array(1) { ["section"]=> string(72) "dikur-dhe-sot-kjo-foto-e-xhensiles-dhe-besit-do-t-ju-lere-pa-fjale-74887" }