INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Didier Deschamps tregon të ardhmen e Griezman: Sulmuesi do të shkojë në...

Didier Deschamps tregon të ardhmen e Griezman: Sulmuesi do të shkojë në...

Publikuar më: 12:53 12-06-2018

Trajneri francez, Deschamps, zbuloi një pjesë të së ardhmes të Antoine Griezmann. Ai tha se sulmuesi do të qëndrojë në Spanjë.

“Flitet shumë për të ardhmen e Griezmann dhe Nabil Fekir. Nuk është një situatë ideale, por gjithsesi nuk do të na shpërqendrojë. Antoine Griezmann do të mbetet në Spanjë, kjo është aq shumë e qartë, ndaj nuk ka pse shqetësohet”- ka deklaruar trajneri i “Gjelave”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029771327972412
    array(1) { ["section"]=> string(76) "didier-deschamps-tregon-tw-ardhmen-e-griezman-sulmuesi-do-te-shkoje-ne-61474" }