INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Diçka inovatore për ju që pëlqeni sërfin

Diçka inovatore për ju që pëlqeni sërfin

Publikuar më: 16:36 10-07-2018

Të besh sërf duket bukur në filma. Dallgët dhe sërfimi shkojnë shumë apo jo. Epo kur provojmë në jetën e vërtetë kemi përherë probleme. Dallget nuk janë siç do të donimdhe padyshim që as ne nukjemi aq të aftë saç do të donim. Epo Flightboard është produkti për ju. Kjo dërrasë sërfi inovatore është e pajisur me një bisht i cili ka nën të një helikë që iu ndihmon që të bëni sërf dhe pa pasur dallgë madhështore, apo dhe pa qënë talent për sa i përket sërfimit.

flightboard-7-700x467-c.jpgflightboard-8-700x467-c.jpgflightboard-4-700x467-c.jpg

Më shumë në këtë kategori: « PUBG shfaqe racist dhe...
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077199935913086
    array(1) { ["section"]=> string(46) "dicka-inovatore-per-ju-qe-pelqeni-serfin-64535" }