INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dhurata Dora publikon videoklipin e ri, shikoni ç’mendim ka Kida [FOTO]

Dhurata Dora publikon videoklipin e ri, shikoni ç’mendim ka Kida [FOTO]

Publikuar më: 22:31 01-12-2017

Çfarë marrëdhënie kanë vajzat e e njohura për njëra-tjetrën? Po ju e dinit?

Ato janë dy ndër këngëtaret shqiptare nga Kosova më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar kudo.  Performojne mire, janë seksi, tërheqëse dhe mes tyre shihet të egzistojë një miqësi vërtet e mirë. Mes shumë komenteve ndaj klipit të ri nga Dhurata Dora me titullin “Kesh Kesh” ka rënë në sy edhe komenti i këngëtares, Orhidea Latifi. Kida shprehet se i pëlqen kënga pasi komentin e saj e shoqëron me disa “emoji” që e vërtetojnë këtë, ndërkohë Dhurata ja kthen duke e quajtur dashuri./intv.al/

dhurki.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00085997581481934
    array(1) { ["section"]=> string(74) "dhurata-dora-publikon-videoklipin-e-ri-shikoni-c-mendim-ka-kida-foto-43679" }