INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
DETAJI dyshues! Të gjithë po pyesin: Çfarë po ndodh me Ledri Vulën dhe Capital T?! [FOTO]

DETAJI dyshues! Të gjithë po pyesin: Çfarë po ndodh me Ledri Vulën dhe Capital T?! [FOTO]

Publikuar më: 14:31 03-03-2019

Nëse ka reperë shqiptarë që pëlqehen shumë nga publiku ata janë pikërisht Capital T dhe Ledri. Që të dy ata numërojnë shumë hite në repertorin e tyre dhe i mbushin gjithmonë plot koncertet që zhvillojnë, por do ju pëlqente një bashkëpunim? Nëse po, mesa duket ka lajme të mira.

Menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet me dy reperat në fjalë dhe me Enis Fetahun.

Shoshi krah fotos shkruan: “Grupi, diçka po ndodh!” Kaq ka mjaftuar për të vërshuar aludimet se një bashkëpunim pritet të vijë së shpejti mes Ledrit dhe Capital T.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim plot kuriozitet!

going.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084419250488281
    array(1) { ["section"]=> string(89) "detaji-dyshues-te-gjithe-po-pyesin-cfare-po-ndodh-me-ledri-vulen-dhe-capital-t-foto-88285" }