Noizy është vënë shpesh në qendër të vëmëndjes jo vetëm si reperi më i pëlqyer, apo ai më i pasur por edhe për romanca kryesisht me femra të ekranit.  

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këtë e mësuam për herë të parë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Miqësia e dikurshme e Roza Latit me reperin Stresi duket se ka mbetur ende në mendjen e Noizy-t.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Saturday, 20 May 2017 16:09

Noizy rrezikon jetën për… [VIDEO]

Kush do ta mendonte?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kujt ia priste mendja që fjalët e reperit shqiptar do të zinin vend tek një nga superyjet botërore të muzikës?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

 Nuk janë të pakta rastet kur shoqëria është kthyer në dashuri!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ai vetë mund të jetë reperi më i preferuar në Shqipëri, ama këtë herë ka takuar këngëtarin e preferuar të Kim Kardashian dhe Chris Brown.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pas ndarjes nga mamaja e vajzës së tij, Noizy nuk është përfolur për ndonjë lidhje serioze.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ai deri tani ka bashkëpunuar me disa këngëtare, përveç njërës...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Imitimi që Beatrix i bëri Noizy-t në  spektaklin “Your Face  Sounds Familiar”  ishte aq perfekt saqë nuk mund të mos vihej re edhe nga vetë reperi i cili dha pëlqimin e tij.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll