Edhe pse në  publik shfaqin imazhin e familjes perfekte, shpesh është  përfolur për një krisje në martesën e Kanye  West dhe Kim Kardashian.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Producenti 39 vjeçar ka nxjerrë linjën e tij të varëseve prej floriri në një përpjekje për t’u kthyer në mbretin mitik Mida.

Published in FASHION

Më në fund rikthehen ditët e bardha për çiftin Kardashian-West.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mund të jetë çmimi më prestigjoz që një muzikant shpreson të arrijë, por tashmë Grammy-t e kanë të vështirë që edhe thjesht t’i bindin të nominuarit që të vijnë në ceremoni.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo po rikthehet në dritën e prozhektorëve pasi mori pak kohë pushim që nga grabitja e famshme në Paris, por fotot e saj të fundit janë dukur më shumë se thjesht të dyshimta.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Tuesday, 27 December 2016 10:49

Momentet më të zhveshura të 2016-ës [FOTO]

Një vit shumë i nxehtë…

Published in MAGAZINA

Sa vjen e bëhet më keq në shtëpinë e Kim dhe Kanye, madje edhe për raste festash.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pavarësisht paraqitjeve, unazës së martesës dhe të jetuarit të ndarë, Kim Kardashian dhe Kanye West kanë vendosur të mbajnë në shina martesën e tyre.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kim Kardashian dhe Kanye west nuk i pëlqejnë thashethemet poshtë e lart që martesa e tyre nuk po shkon ashtu siç duket, dhe nuk hezitojnë fare për të na vërtetuar të kundërtën.  Ata kanë qëndruar larg qendrës së vëmendjes se paparazzëve kohët e fundit, dhe janë fotografuar bashkë për herë të parë pas disa muajsh. Reperi i njohur dhe bashkëshortja e tij janë parë në publik duke shkuar për një darkë në restorantin Giorgio Baldi në Kaliforni.

Kim dukej më seksi se kurrë, e veshur me pantallona dhe bluzë të bardhë me dekolte të hapur ku bi në sy gjoksi i saj, ndërkohë që kishte hedhur mbi shpatulla edhe një pallto të madhe. Kanye me look të ri tashmë,  ishte veshur thjesht dhe shumë sportiv.

Pas shumë e shumë thashethemeve, duket sikur çifti i njohur kanë dashur të na japin mesazhin “Jemi mirë!”. 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Duket sikur Kanye West po e merr veten çdo ditë e më shumë! 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll