Kush e priste nga një superyll i botës së spektaklit?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo ka ndjekur hapat e së motrës për t’u bërë një nga supermodelet më të kërkuara në botë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ka kaluar një javë që kur supermodelja amerikane bëri publike këtë foto, por jemi të bindur se të gjithë e mbani mend.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Të gjithë e besuan, por shqyen sytë kur panë se kishin rënë viktimë e një shakaje.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Supermodelja bukuroshe po bën një tërheqje mëngjesi, por duket se është hapur më shumë se ç’duhet!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Gigi Hadid e cila nuk mund të shkojë në asnjë vend pa u fotografuar, është ajo që ka aparatin fotografik në dorë!

Bukuroshja 21 vjeçare po realizon fotografitë për fushatën e Versus Versace, krijuesi i së cilës është i dashuri i saj Zayn Malik. Ne ishim shumë të intriguar kur morëm vesh se Zayn po punon me Donatella Versace dhe tashmë momenti që po prisnim erdhi, lançimi i koleksionit së Pranverë/Verë 2017 për Versur Versace. Në këtë fotosesion kanë marrë pjesë Zayn Malik dhe modelen Adëoa Aboah, ndërkohë që fotografe ishte as më shumë dhe as më pak se Gigi Hadid.

“Koleksioni i ri i Versus përfshin gjithçka që është speciale rreth Zayn, Gigi dhe Adëoa. Ata janë të rinj të cilët personifikojnë gjendjen shpirtërore të gjeneratës së tyre me ndershmërinë, energjinë dhe dashurinë e tyre”, tha Donatella Versace.

 

Gjykuar nga fotot, duhet ta pranojmë që Gigi është e talentuar! 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Jo çdo zgjedhje mode duket se përqafohet nga fansat, madje disa mund të të kthejnë gjithë internetin kundër.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Vitin e kaluar dukej sikur nuk kishte asnjë forcë më të fuqishme në botën e muzikës se skuadra famëkeqe e vajzave të Taylor Swift.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll