Ajo është gjithmonë tërheqëse, shumë tërheqëse!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ështe e vëtetë, suksesin e saj do ta donin të gjitha.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Si ju duket bukuroshja 22 vjeçare në versionin e saj të ri?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Shikoni si duket partneri i Nita Istrefit, kunati i këngëtareve të famshme.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

E dalluar që në fillimet e saj si këngëtarja me stilin e veçantë, Era Istrefi është paraqitur gjithmonë si ajo vajza me imazhin e kuruar deri në detaj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

15 Maji është një ditë shumë e lumtur për familjet Istrefi dhe Berisha.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarja bukuroshe është bërë shumë seksi me modifikimin e fundit që i ka bërë look-ut të saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Po, po Era Istrefi, do dashuroheni pas këngës më të fundit të Ledrit…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Vështirë se mund t’i rezistosh fotove të Erës, edhe kur je i dashuri i saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll