Lamborghini i Encës apo i Noizy-t?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

A do jetë mërzitur Enca pas këtij komenti?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mbase shumë prej jush “dashuroheni” pas muzikës së tij… por ai “zgjedh” Encen…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kjo verë për Encën nuk mund të përfundonte pa disa foto hot.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo shpesh është vënë në qendër të vëmëndjes për përdorimin e photoshopit nëpër fotot e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Dhe jo vetëm të dashuruar…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tashmë nuk është diçka e re që emri i saj është ndër më të lakuarit në showbizz.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

“Sa po du me pi, dridhe njo e po pimë bari”, shprehet qartë Enca në tekstin e këngës së saj të fundit, “Ciao”. Ndoshta kjo është edhe arsyeja pse 21 vjeçarja ka marrë dhuratë të tillë në njërin prej koncerteve të saj. Vetë këngëtarja ka zbuluar se në Gjilan dikush i ka dërguar një “spliff” gjigand. Dhe pas një kohe të mirë që nuk kishte tymosur, kjo ishte dhurata e duhur për Encën.

20632589_10211821047354931_1323888888_n.jpg

 

enca_1491125125-8762654.png

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këtë përgjigje duan të gjitha femrat dhe Enca duket se e ka.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo nuk godet vetëm me pozat hot, por edhe me deklaratat e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll