Ajo vajza e thjeshtë me zërin fantastik, sot e kalon vëmëndjen tërësisht tek format e saj trupore.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Elegante dhe me klas, Dua Lipa shkëlqen për revistën “In Style”

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një urim aq i ëmbël do prekte zemrën e çdo nëne.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarja bukuroshe është emocionuar së tepërmi, aq sa është shfaqur shumë tërheqëse në të brendshme.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Angazhimet e shumta muzikore nuk e pengojnë aspak Dua Lipa-n të argëtohet me miqtë e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pas Era Istrefit një tjetër shqiptare e fotografuar nga revista prestigjoze amerikane, ja kush është ajo…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka njoftuar se do të jetë mysafire e veçantë e këngëtarit të famshëm Bruno Mars në turneun e tij botëror që nis vitin e ardhshëm.

Published in MUSIC

Te dyja ia arritën kësaj dite, ku mijëra fansa këndojnë këngët e tyre…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarja e njohur Dua Lipa vazhdon të bëhet pjesë e shumë projekteve muzikore të cilat po i sjellin sukses të pandalshëm.

Published in MUSIC

Dua Lipa  ka publikuar projektin  muzikor  të radhës të cilin e ka në bashkëpunim me Migel.

Published in MUSIC
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll