Dy këngëtaret me famë botërore dhe me origjinë shqiptare janë takuar së bashku gjatë ndarjes së çmimeve muzikore “Billboard Music Awards”, dhe sigurisht ato nuk kanë harruar shqiptarët dhe se vinë nga Shqipëria.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Vetëm pak kohë më parë u publikua një video e Kryemadhit duke kërcyer me Bebe Rexhën në një dasmë shqiptarësh në SHBA, tani familja e Bebe Rexhës ndërpret intervistën e Kryemadhit në emision.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk do të na kishte shkuar në mend kurrë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kush e priste një bashkëpunim të Bebe Rexhës me Lil Wayne? Do dashuroheni pas kësaj kënge…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një rrufe në qiell të hapur, kënga e re do të publikohet këtë të premte.

Published in MUSIC

E pabesueshme por e vërtetë, do dashuroheni më shumë pas kësaj kënge.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mjaft misterioze Bebe në atë që thotë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Më parë ishte e shoqëruar vetëm nga ekipi i saj ndërsa tani, jo.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Te dyja ia arritën kësaj dite, ku mijëra fansa këndojnë këngët e tyre…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarja Bebe Rexha mesa duket ndonjëherë nuk është aq e kujdesshme sa duket, turpërohet para fansave.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll