U zbulua pak ditë më parë se ajo po shijon një romancë tërësisht sekrete me aktorin britanik, por çfarë po ndodh në brendësi të asaj romance?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bukuroshja e muzikës pop është fshehur gjatë dhe duket se gjatë kësaj kohe i është futur punës mirë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ata u frekuentuan për pak muaj në vitin 2012, por historia e tyre është bërë legjendë, kryesisht pasi Taylor i dedikoi një album të tërë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Taylor Swift ka zvogëluar paraqitjet publike.

Published in MUSIC

“Gjithçka është e gabuar!”

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Drake gjithmonë e gjen veten në qendër të dramave, edhe në mes të krizës më të madhe që ka ndodhur në Kanada!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mohammed Jaffar, i cili u arrestuar ditën e hënë pasi përndiqte Taylor Swift, e kishte bërë publik fiksimin e tij për yllin e muzikës nëpërmjet disa statuseve shqetësuese.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll