Përveç faktit që të treja janë këngëtare, Xhensila Myrtezajn, Eni Koçin  dhe Rihannan nuk i bashkonte asgjë tjetër.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kujt ia priste mendja që fjalët e reperit shqiptar do të zinin vend tek një nga superyjet botërore të muzikës?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

E pabesueshme por e vërtetë, do dashuroheni më shumë pas kësaj kënge.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Reperat nuk janë kurrë një lajm i mirë, të paktën me çfarë ka provuar bukuroshja 19 vjeçare.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këtu flasim për emra si Kendall Jenner!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mesa duket të fitosh çmimin më prestigjoz në Hollyëood nuk është e mjaftueshme që të merresh në konsideratë nga vajza e keqe Riri.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Dy shoqe të ngushta që mashtrojnë meshkujt e pasur? Pse jo!

Published in MOVIES

E habitshme sesi zerat e tyre tingëllojnë njësoj! Është zëri i Rihannës apo Era Istrefit?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll