Ndodh që edhe mbretëreshat e pamjes së jashtme të kenë një ditë të keqe.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Askush nuk e feston ditëlindjen si familja Kardashian. Çdo vit ditëlindja e dikujt kthehet në një festë që nuk harrohet lehtë. Këtë herë motra më e vogël, Kylie festoi 20 vjetrin e saj ditën e djeshme.

Si gjithmonë, Kylie dukej në formë fantastike, veshur e gjitha me të bardha, por ky nuk ishte i vetmi detaj që “vodhi” vëmendjen e festës. Ishte në fakt skulptura e akullit në formën e të pasmeve, një simbol ky i famshëm mes motrave Kardashian.

Ndërkohë që festa kishte çdo gjë që një vajzë do ëndërronte (tullumbace dhe një shatërvan prej çokollate), kjo skulpturë e çoi atë në një tjetër nivel. Ja, hidhini një sy vetë, jemi të sigurt se e keni humbur këtë detaj.

video-231539.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këtë detaj Aurela na e kishte mbajtur të fshehtë deri tani.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një periudhë fantastike për më të voglën e familjes Kardashian-Jenner!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

“Do doja të bëja ato që ajo mundet të bëjë”!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mendonim të gjithë se ekzistonte vetëm një famijle Kardashian, dhe kemi të drejtë. Megjithatë, këto dy vajza janë fiks si Kim dhe Kylie!

Quhen Sonia dhe Fyza Ali, motra me njëra-tjetrën, dhe janë blogere bukurie të cilat jetojnë në Dubai, ose kështu pretendojnë. Por ne jemi paska të dyshimtë bazuar tek paraqitje e tyre, e cila ngjason komplet me atë të motrave Kardashian që jetojnë në Los Angeles, Kim dhe Kylie.

Paraqitja kurrë nuk gënjen apo jo?! Epo, e keni gabim, këto vajza janë pa asnjë ndërhyrje kështu.

Vetëm kur jemi jashtë, njerëzit na ngatërrojnë me ato, sidomos në Amerikë na ka ndoru shumë shpesh që të na ngatërrojnë me to. Na vjen çudi realisht pasi ne nuk kemi bërë asgjë për t’u ngjasuar atyre, madje as nuk vishemi si ato”, janë shprehur motrat Ali.

Është një rastësi e paparë apo jo? Ndoshta e ka meritën make-up-i, ose babai i Kardshianevë ose Kim dhe Kylie bëjnë një jetë të dyfishtë dhe nuk dimë asgjë. Asgjë nuk është e sigurtë sepse vajzat janë zbuluar në internet, por ngjashmëria e tyre është vërtet e habitshme.

Po ju paralajmërojmë: fotot e mëposhtme do ju bëjnë shumë konfuzë se kush janë Kardashian dhe kush Ali.

Kardashian-Sisters-lookalikes-800x400.jpg

DGkemYvXsAAI3hS.jpg

DGpAk4PXoAEK6_i.jpg

Published in MAGAZINA

Ajo ka qenë një yll i spektakleve reality që në moshën 9 vjeçare, kur Keeping Up with the Kardashians u shfaq për herë të parë në ekranet televizive.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ishte vetëm nëntë vjeç kur “Keepin Up With The Kardashians” filloi xhirimet e transmetimet e para. Tashmë, pas 10 vitesh, Kylie Jenner deklaron se shumë shpejt do të shohim një reality-show vetëm për të. Sipas 19-vjeçares, arsyeja e marrjes së një vendimi të tillë është tejet personale.

Kylie rrëfen se tek “Keeping Up With The Kardashians”, nuk ka mundur kurrë të shfaqë karakterin e saj të vërtetë. “Ana tjetër e imja është ajo që askush nuk e njeh. Unë sillem ndryshe kur jam rreth miqve të mi, ndërsa fansat nuk ia kanë idenë se si jam unë në realitet”. Cilësuar ndryshe si një dhuratë për adhuruesit, Kim dhe Khloe tregojnë se Kylie jo vetëm që nuk po gënjen, por është e nevojshme që ajo të bëjë atë që ka dashur gjithmonë. Motrat kanë zbuluar se nuk do të jenë pjesë e shfaqjes së Jenner, duke ia lënë asaj të gjithë vëmendjen e nevojshme. Edhe pse askush nuk pret të shohë diçka ndryshe, me siguri episodet e para do të jenë të ndjekura thjesht nga kurioziteti…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kylie Jenner shfaqet seksi dhe e thjeshtë por jo ujë dhe sapun…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll