E krahasojnë shumë herë me Kim K por këngëtarja shqiptare “nxeh” Instagramin me fotot seksi në bikini “nudes”...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këtë video “hot” të Kim K e keni humbur me siguri, Kim përkëdhel veten, nxjerr thithkat…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo fitoi shifrën mbresëlënëse prej 14 milionë dollarësh nga nga tualetet e saj KKW në vetëm një ditë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kim Kardashian shpreh në Instagram se është e frymezuar nga ky shqiptar. Kujtojmë se edhe Kim Kardashian di dy fjalë shqip: “Sa bukur!”

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këtë herë nuk bëhej fjalë për të pasmet, por situata nuk ishte më pak e nxehtë!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Hmm me siguri nuk e keni parë këtë detaj, kush duket më seksi, Luana apo Kim K?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kim K shpesh na surprizon por këtë herë ishte krejt e papritur.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mendonim të gjithë se ekzistonte vetëm një famijle Kardashian, dhe kemi të drejtë. Megjithatë, këto dy vajza janë fiks si Kim dhe Kylie!

Quhen Sonia dhe Fyza Ali, motra me njëra-tjetrën, dhe janë blogere bukurie të cilat jetojnë në Dubai, ose kështu pretendojnë. Por ne jemi paska të dyshimtë bazuar tek paraqitje e tyre, e cila ngjason komplet me atë të motrave Kardashian që jetojnë në Los Angeles, Kim dhe Kylie.

Paraqitja kurrë nuk gënjen apo jo?! Epo, e keni gabim, këto vajza janë pa asnjë ndërhyrje kështu.

Vetëm kur jemi jashtë, njerëzit na ngatërrojnë me ato, sidomos në Amerikë na ka ndoru shumë shpesh që të na ngatërrojnë me to. Na vjen çudi realisht pasi ne nuk kemi bërë asgjë për t’u ngjasuar atyre, madje as nuk vishemi si ato”, janë shprehur motrat Ali.

Është një rastësi e paparë apo jo? Ndoshta e ka meritën make-up-i, ose babai i Kardshianevë ose Kim dhe Kylie bëjnë një jetë të dyfishtë dhe nuk dimë asgjë. Asgjë nuk është e sigurtë sepse vajzat janë zbuluar në internet, por ngjashmëria e tyre është vërtet e habitshme.

Po ju paralajmërojmë: fotot e mëposhtme do ju bëjnë shumë konfuzë se kush janë Kardashian dhe kush Ali.

Kardashian-Sisters-lookalikes-800x400.jpg

DGkemYvXsAAI3hS.jpg

DGpAk4PXoAEK6_i.jpg

Published in MAGAZINA

Mario është  kthyer në krahun e djathtë të Kim Kardashian sa i përket përkujdesjes për look-un e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll