Syzet optike janë një prej aksesorëve më të rëndësishëm dhe e pandashme në jetën e shumë personave.

Published in FASHION

Është padyshim aseti simbolik i familjes Kardashian që bën diferencën me të gjithë të tjerët.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Muaj të tërë thashethemesh mbi marrëdhënien e Kendall dhe reperit ASAP Rocky u konfirmuan të gjitha kur Kylie postoi foto dhe video të dyshes së bashku në Met Gala.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Marrëdhënia e tyre është bërë serioze shpejt, shumë shpejt.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Upss, Kendall tregon më shumë se ç’duhet

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Supermodelet vendosin të harbohen mbi pjesët intime!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

“Kjo është çmenduri”, ndërkohë që përplas duart në tavolinë!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Duke filluar nga të brendshmet jashtë e duke përfunduar me të tjerat!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kendall Jenner është shfaqur edhe mbrëmë në Festivalin e 70-të të Filmit në Kanë.

Published in FASHION

Ajo nuk ka format aq të bollshme sa motrat, Kendall i sfidon plotësisht kur vjen puna për të nxjerrë pjesët më të mira të saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll