Dikur ishin një ndër çiftet më të dashur dhe të përfolur në showbiz, ndërsa sot vazhdojnë të jenë të ndarë duke vazhduar secili jetën e tij.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kur bëhet fjalë për fotot gazmore të yjeve të shoubizit (përfshirë këtu edhe Vladimir Putin), sado të vjetra të jenë nuk na "ngopin" kurrë me të qeshura.

Published in MAGAZINA

Bëhuni gati pasi nuk keni parë ende asgjë!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk është e lehtë t’i mbash mend të gjitha pasi këngëtari kanadez i ndërron ato më shpesh se mbathjet.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Dikush ta shpëtojë të shkretën nga duart e gjuetarit!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Drake gjithmonë e gjen veten në qendër të dramave, edhe në mes të krizës më të madhe që ka ndodhur në Kanada!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ai njihet si një magnet për femrat, po me mashkullin ç’pati?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Thjesht e mërzitur apo po hedh shigjeta në Instagram?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Justin Bieber gjithmonë është përpjekur që t’i mbajë fansat në njëfarë distance, por këtë herë duket se i ka tejkaluar kufinjtë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ata u frekuentuan gjatë verës së kaluar, por u ndanë në shtator pasi artisti kanadez nuk ishte “gati për një marrëdhënie”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll