Edicioni i vitit 2017 të Teen Choice Awards u futën menjëherë në kaos kur u lajmërua në minutë të fundit se Miley Cyrus nuk ishte paraqitur.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ndërkohë që diva e muzikës po luan rolin e mamasë shembullore, nuk mund të themi të njëjtën gjë për motrën e saj Solange.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ka lënë vetëm pak minuta nga përkushtimi ndaj binjakëve për të ndjekur motrën e saj Solange në Festivalin e Muzikës FYF.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Së fundmi ata kanë punësuar dado që u kanë kushtuar deri në 600 mijë dollarë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Shifra marramendëse per dadot që kujdesen për binjakët e Beyonce…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Era Istrefi nuk njeh kufinj, koreografi i Beyonces i mëson qëndrimin e një DIVE…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Paraja nuk është problem kur vjen puna tek Beyonce dhe Jay Z.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Diva e muzikës dhe producenti i njohur lanë binjakët e tyre të porsalindur në shtëpi për të shijuar një natë së bashku jashtë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarët shqiptarë po depërtojnë gjithnjë e më shumë në tregun muzikor ndërkombëtar.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Diva e muzikës ka publikuar foton e shumëpritur së bashku me dy pjesëtarët më të vegjël të familjes Carter.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll