INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dështon seriali turk me protagonist aktorin e preferuar të femrave, Burack Ozcivit. Arsyeja e papritur [FOTO]

Dështon seriali turk me protagonist aktorin e preferuar të femrave, Burack Ozcivit. Arsyeja e papritur [FOTO]

Publikuar më: 09:19 09-06-2018

Burack Ozcivit është në ndër aktorët turq, më të preferuar nga femrat. Për publikun shqiptar, u shfaq fillimisht tek ‘Sulejmani i Madhërishëm’ e më pas në të tjera seriale. Por edhe pse deri më tani mund të jetë cilësuar si një ndër aktorët më të susksesshëm, seriali i fundit ku Burack bën pjesë, ka dështuar. Pavarësisht se xhirimet e tij ishin drejt fundit, janë shfaqur disa probleme serioze.

Regjisori dhe aktori Kerem Bursin kanë borxhe të mëdha që kapin shifrat e 1 milionë e gjysmë dollarëve ndaj ende nuk dihet cili do të jetë fati i serialit, nëse do të transmetohet apo jo.

640-0-5b1ac325484af-600x707.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012397050857544
    array(1) { ["section"]=> string(111) "deshton-seriali-turk-me-protagonist-aktorin-e-preferuar-te-femrave-burack-ozcivit-arsyeja-e-papritur-foto-61151" }