INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dështon projekti? Marina ka mbetur pa emision dhe arsyeja është Getoari? Zbulojeni përse! [FOTO]

Dështon projekti? Marina ka mbetur pa emision dhe arsyeja është Getoari? Zbulojeni përse! [FOTO]

Publikuar më: 20:32 08-11-2018

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Mirëpo prej muajsh të tërë ajo nuk është shfaqur në televizion duke drejtuar ndonjë emision dhe i fundit ishte “C’est la Vie”, ku personazhe të famshëm të botës së ekranit shqiptar sfidonin veten duke kënduar live.

E ndërkohë që të gjithë fansat e saj po prisnin rikthimin e Marinës në shkurt të 2019-ës në një projekt të ri me talente të fushave të ndryshme, mesa duket kjo nuk do të ndodhë.

Burime për “iconstyle.al” zbulojnë se ky emision është vënë në pikëpyetje nga drejtuesit e këtij televizioni. Bashkëshorti i moderatores, Getoar Selimi do të ishte pjesë e jurisë së spektaklit. Por mësohet se drejtuesit e “Klan” nuk kanë rënë dakort me kushtet e vendosura nga reperi për të qënë pjesë e jurisë. Për këtë arsye, është anuluar krejtësisht projekti i ri dhe Marina ka mbetur pa emision!

geht.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090699195861816
    array(1) { ["section"]=> string(97) "deshton-projekti-marina-ka-mbetur-pa-emision-dhe-arsyeja-eshte-getoari-zbulojeni-perse-foto-78088" }