INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Deputetët që shkruan historinë! Mblidhet pas 22 vitesh grupi i socialistëve të vjetër, kush ishte dhe kush mungoi

Deputetët që shkruan historinë! Mblidhet pas 22 vitesh grupi i socialistëve të vjetër, kush ishte dhe kush mungoi

Publikuar më: 17:17 14-09-2018

Ky është grupi parlamentar i Partisë Socialiste në vitet 1992- 1996, deputetët idealistë e të mençur mungesa e të cilëve ndjehet shumë sot në rradhët e PS, shkruan neësbomb.al.

Pas 22 vitesh ata janë mbledhur për një drekë në periferi të Tiranës. Asokohe, kreu i Grupit të PS ishte Namik Dokle i cili thotë se u mblodhën për t’u çmallur me njëri-tjetrin por edhe për të kujtuar ata që sot nuk jetojnë më.

E plotë në:http://www.newsbomb.al/mblidhet-pas-22-vitesh-grupi-i-socialisteve-te-vjeter-deputetet-qe-shkruan-historine-kush-ishte-dhe-kush-mungoi-ne-dreken-e-bujshme-emrat-134288

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01104998588562
    array(1) { ["section"]=> string(117) "deputetet-qe-shkruan-historine-mblidhet-pas-22-vitesh-grupi-i-socialisteve-te-vjeter-kush-ishte-dhe-kush-mungoi-71708" }