INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dëmtimi “horror” i Manaj duket se nuk kalon aq shpejt, sulmuesi ka sërish probleme

Dëmtimi “horror” i Manaj duket se nuk kalon aq shpejt, sulmuesi ka sërish probleme

Publikuar më: 20:53 10-01-2019

Dëmtimi “horror” i Rei Manaj, në takimin me Granadën mesa duket nuk do të kalojë aq shpejt. Marrje mendsh dhe të vjella të shpeshta raportohet se janë pasojat pas e fundit të sulmuesit daljes nga spitali raportojnë mediat spanjolle.

Në një kohë rekord, Manaj u shpreh se do ishte i gatshëm për tu rikthyer me ekipin, edhe pse do të mungojë në ndeshjet e fundjavës.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080530643463135
    array(1) { ["section"]=> string(85) "demtimi-horror-i-manaj-duket-se-nuk-kalon-aq-shpejt-sulmuesi-ka-serish-probleme-84061" }