INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Demi Rose pa mbathje? Fustani i ngrihet më shumë seç duhet! [FOTO]

Demi Rose pa mbathje? Fustani i ngrihet më shumë seç duhet! [FOTO]

Publikuar më: 16:49 20-07-2017

Ajo është e njohur për format e saj sensacionale, që arrijnë të rivalizojnë dhe ato të motrave Kardashian.

Dhe kopja e Kylie Jenner tregoi që ndër ngjashmëritë që ndan me motrat bukuroshe nuk janë vetëm format dhe fotot seksi, por edhe problemet me rrobat. Pikëristh ashtu pasi në fotot e fundit ajo ka pasur një incident të vogël ku fustani iu ngrit pak më shumë seç duhet. Kaq mjaftoi për të nxjerrë plotësisht në dritë asetin e saj më të fortë, të pasmet të parezistueshme! Për hir të së vërtetës, fustani nuk i ngrit shumë, por të pasmet e saj janë aq të mëdha sa nuk ia dolën të rrinin dot brenda. Nuk dallohet mirë nëse modelja 22 vjeçare nuk ka veshur fare mbathje se nëse këto të fundit janë shumë të vogla...

demir.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024797916412354
    array(1) { ["section"]=> string(68) "demi-rose-pa-mbathje-fustani-i-ngrihet-me-shume-sec-duhet-foto-32764" }