INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Demi Lovato del nga rehabilitimi dhe fotografohet për herë të parë pas 3 muajsh krah një mashkulli [FOTO]

Demi Lovato del nga rehabilitimi dhe fotografohet për herë të parë pas 3 muajsh krah një mashkulli [FOTO]

Publikuar më: 22:58 04-11-2018

Këngëtarja Demi Lovato prej disa kohësh ndodhej në një qendër rehabilitimi për të marrë veten nga mbidoza që e çoi drejt vdekjes. Mesa duket Demi e ka marrë veten dhe është në një gjendje të stabilizuar. Ajo ka dalë nga qendra e rehablitimit pasi është parë duke darkuar në Beverly Hills mbrëmjen e kaluar me një mik dhe madje këtë fundjavë është parë në një SPA sipas TMZ.

Demi dukej në formë shumë të mirë, madje persona që ndodheshin brenda restorantit u shprehën se të dy e shijuan shumë kohën së bashku. Djali mendohet se është një stilist veshjesh.

1104-demi-lovato-gallery-launch-7-e1541354371166-600x405.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078361034393311
    array(1) { ["section"]=> string(109) "demi-lovato-del-nga-rehabilitimi-dhe-fotografohet-per-here-te-pare-pas-3-muajsh-krah-nje-mashkulli-foto-77637" }