INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Demaskohet Rashel! Nuk njihet në foto pa ndërhyrje [FOTO]

Demaskohet Rashel! Nuk njihet në foto pa ndërhyrje [FOTO]

Publikuar më: 14:54 12-11-2017

“Nuk kam bërë ndërhyrje, jam natyrale”, mesa duket fjalët e Rashel nuk paskan qenë dhe aq të vërteta.

Është për tu thënë që është një nga femrat më të përmendura në showbizin shqiptar. Famën e saj e mori në emisionin “Xing me Ermalin”, ajo spikati për format e saj seksi dhe për pamjen e saj tërheqëse. E pyetur nga gazetarë të showbizit nëse kishte bërë operacione plastike? Rasheli jo vetëm që i ka mohuar, por në disa raste është bërë edhe nervoze kur i kanë drejtuar pyetje të tilla.

Mesa duket nuk paska qenë kështu, në një foto të postuar nga faqja “Vipat e Bllokut”, Rasheli del shumë “offside”. Ajo duket shumë ndryshe, hunda duket sikur nuk ngjan fare me atë që ajo ka tani.

Rashel përdor fotoshop në foto, apo ka bërë një ndërhyrje estetike “fare të vogël” për të përmirësuar pamjen e saj?!

Këtë e di vetëm ajo, por publiku mund ta bëjë edhe vetë dallimin. Për më shumë shikoni foton e mëposhtme:

441144.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039072036743164
    array(1) { ["section"]=> string(60) "demaskohet-rashel-nuk-njihet-ne-foto-pa-nderhyrje-foto-41699" }