INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
David Zepeda publikon foton HOT me ‘Teresa’-n, shihni reagimin të partnerit të saj, Sebastian Rulli [FOTO]

David Zepeda publikon foton HOT me ‘Teresa’-n, shihni reagimin të partnerit të saj, Sebastian Rulli [FOTO]

Publikuar më: 22:45 13-04-2018

‘Teresa’ është një ndër telenovelat me te shitura latine dhe ndër me te ndjekurat. Angelique Boyer me rolin si ‘Teresa’ fitoi zemrat e publikut dhe u shpall si aktorja më e mirë e vitit në vitin 2012 me rolin kryesor në këtë serial. Ajo padiskutim është një ndër vajzat me seksi latine por nëse flasim edhe për meshkuj, vajzat padyshim do zgjedhin edhe aktorin David Zepeda, mjaft i njohur për të gjithë shqiptaret si Bruno te ‘Sortilegio’.

Aktori ka publikuar një foto ku shihet krah aktores latino-franceze, Boyer dhe të dy duken shumë bukur dhe shumë HOT. Mirëpo nëse mendoni se ‘Arturo’ është bërë xheloz, gaboheni! Madje Sebastian i ka pëlqyer fotoja dhe i ka dhënë dhe 'like', rivalit të tij në skenë dhe mikut në jetën reale./intv.al/

12aba5bd-09a0-4405-95fd-e5b1a757da49.jpg

David Zepeda publikon foton HOT me ‘Teresa’-n, shihni reagimin të partnerit të saj, Sebastian Rulli [FOTO]

‘Teresa’ është një ndër telenovelat me te shitura latine dhe ndër me te ndjekurat. Angelique Boyer me rolin si ‘Teresa’ fitoi zemrat e publikut dhe u shpall si aktorja më e mirë e vitit në vitin 2012 me rolin kryesor në këtë serial. Ajo padiskutim është një ndër vajzat me seksi latine por nëse flasim edhe për meshkuj, vajzat padyshim do zgjedhin edhe aktorin David Zepeda, mjaft i njohur për të gjithë shqiptaret si Bruno te ‘Sortilegio’.

Aktori ka publikuar një foto ku shihet krah aktores latino-franceze, Boyer dhe të dy duken shumë bukur dhe shumë HOT. Mirëpo nëse mendoni se ‘Arturo’ është bërë xheloz, gaboheni! Madje Sebastian i ka pëlqyer fotoja dhe i ka dhënë dhe like, rivalit të tij në skenë dhe mikut në jetën reale./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081980228424072
    array(1) { ["section"]=> string(106) "david-zepeda-publikon-foton-hot-me-teresa-n-shihni-reagimin-te-partnerit-te-saj-sebastian-rulli-foto-55168" }