INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
David Guetta dhe Justin Bieber sjellin “2U” [VIDEO]

David Guetta dhe Justin Bieber sjellin “2U” [VIDEO]

Publikuar më: 15:05 09-06-2017

Siç folëm edhe më parë, projekti i ri nga David Guetta, Justin Bieber si dhe modelet e Victoria’s Secret më në fund mbërriti!

Edhe pse në video janë pikërisht modelet e famshme, ky është vetëm version audio i këngës, pra nuk ka ende një klip zyrtar. Ndërkohë shijoni këngën më poshtë:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.047080039978027
    array(1) { ["section"]=> string(53) "david-guetta-dhe-justin-bieber-sjellin-2u-video-29775" }