INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
DANCE MOMS

DANCE MOMS

Publikuar më: 18:24 27-09-2017

Gjithmonë kur shohim fëmijë në skenë të cilët performojnë, mbushemi me emocione nga talenti i tyre. Por si kanë arritur deri në këto nivele? Ata gjithmonë falenderojnë prinderit e tyre për mbështetjen. Çfarë bëjnë mamatë për t’i ndihmuar? Po ju zbulojmë vetëm se puthjet dhe përqafimet nuk janë fare pjesë e ndihmës. Zbuloni skandalet e vërteta të prapaskenave në reality shown: Dance Moms

Më shumë në këtë kategori: « BILLIONS
SUITS »

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00454592704773
    array(1) { ["section"]=> string(16) "dance-moms-37617" }