INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dalin fotot/ Ja si duket nëna surrogate e Kim-it në ditët e fundit të shtatzënisë [FOTO]

Dalin fotot/ Ja si duket nëna surrogate e Kim-it në ditët e fundit të shtatzënisë [FOTO]

Publikuar më: 14:58 08-12-2017

Ajo përpiqet ta mbajë sa më të fshehtë duke shtuar edhe më shumë kuriozitetin e ndjekësve për të njohur nënën surrogato që Kim K ka paguar për të mbajtur në bark fëmijën e saj të tretë.

Por nuk i shpëton dot vëmëndjes së gazetarëve apo paparazëve. Femra në fjalë është në ditët e fundit të shattzënisë dhe është parë teksa bënte Pazar në Kaliforni.

Kim nuk ka dashur që në fillimet e shtatzënisë, ajo ta dinte se do të mbante fëmijën e çiftit të njohur ndërkohë që barku i saj i rrumbullaksour tregon së fëmija mund të vijë në jetë para Krishtilindjeve. 

fa573b86a6e938897c75a7ebd7137f31.jpg

32bc779aacd99c48f7e0bfc99f443f3c.jpg

075c1b9ce8be0446e811423c4ad8196f.jpg

a74613a53c12ce54dec09ad11e0e518b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042450428009033
    array(1) { ["section"]=> string(91) "dalin-fotot-ja-si-duket-nena-surrogate-e-kim-it-ne-ditet-e-fundit-te-shtatzenise-foto-44327" }