INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dalin detaje nga hedhja e shortit

Dalin detaje nga hedhja e shortit "Rusi 2018"

Publikuar më: 15:21 30-11-2017

Dhe pak orë na ndajnë nga hedhja e shorit për Rusi 2018, dhe mësohet se FIFA ka përcaktuar të gjithë procedurat dhe në Pallatin e Kremlinit në Moskë në praninë e 1500 gazetarëve dhe 1400 të ftuar do hidhet shorti i cili sipas orës shqiptare do jetë në orën 16.00.
32 ekipet finaliste tashmë janë ndarë në 4 vazo dhe do të ndahen në 8 grupe me nga katër skuadra.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011351108551025
    array(1) { ["section"]=> string(49) "dalin-detaje-nga-hedhja-e-shortit-rusi-2018-43490" }