INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! [VIDEO]

Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! [VIDEO]

Publikuar më: 20:19 16-05-2018

Dafina Zeqiri “ndez” Instagramin!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa fotografi me bikini duke shfaqur kështu format e saj super-seksi, por me videon e fundit, këngëtarja shqiptare ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar një video boomerang në instastory teksa ndodhej në dush. Dafina shfaqet nudo, e mbuluar me shkumë si dhe tregon tatuazhet e saj, për të cilin ka bërë edhe një përshkrim. Bëhet fjalë për atë insektin (fluturën) që ka në gjoks për të cilën shkruan: “Fluturat e jetojnë jetën duke ndjekur dritën e hënës, nga e cila tërhiqen”.

Hajde Dafina hajde!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029940605163574
    array(1) { ["section"]=> string(107) "dafina-zeqiri-s-njeh-limite-me-shume-shkume-e-krejtesisht-nudo-publikon-videon-intime-nga-dushi-video-58583" }