INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çuna, mos i vishni më! Këto janë 5 veshjet që femrat i urrejnë te ju! [FOTO]

Çuna, mos i vishni më! Këto janë 5 veshjet që femrat i urrejnë te ju! [FOTO]

Publikuar më: 22:37 07-06-2018

Djemtë kanë filluar ta ndjekin shumë modën, fatmirësisht. Por, tani duhet thënë që ndonjëherë e ekzagjërojnë, apo jo vajza? 

Sigurisht nuk është një pamje aspak e bukur kur t’i shikon një mashkull me xhinset më të ngushta se një femër, i cili ekspozon të pasmet që nuk ka dhe këmbët jo dhe shumë të drejta. Aq më tepër me pantallona të shkurtra. Ok, i pranojmë pantallonat deri mbi gju, por aq, as një cm më të shkurtra. Nuk janë aspak tërheqës.

Prandaj çuna, më poshtë ne po ju japim disa veshje që vajzat i kanë shumë inat t’i shohin tek ju. Nëse i keni blerë, zhdukini sa më parë nga gardëroba juaj.

Pantallonat shumë të shkurtra

SHK.jpg

 

Shapkat me gisht

 

SHK.jpg

Rripat me togëza të mëdha

TOG.jpg

 

Xhinset shumë të ngushta

XHINS.jpg

 

Shapkat ose sandalet me çorape

CORA.jpg

bordo

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032038688659668
    array(1) { ["section"]=> string(77) "cuna-mos-i-vishni-me-keto-jane-5-veshjet-qe-femrat-i-urrejne-te-ju-foto-61025" }